Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Strona główna

Strona główna

Przerwa serwisowa

Od 13 grudnia 2021 r. usługi CEIDG będzie można realizować wyłącznie na Biznes.gov.pl. W związku z tą zmianą wprowadzamy usprawnienia, które wiążą się z przejściowymi utrudnieniami w załatwianiu spraw przez Biznes.gov.pl. Od 3 grudnia 2021 r., godz. 20:00 do 4 grudnia 2021 r., godz. 18:00 oraz w kolejny weekend 10 - 12 grudnia 2021 r. nie będzie możliwe logowanie do Konta Przedsiębiorcy, a usługi online nie będą aktywne.
Za utrudnienia przepraszamy.

Usługi CEIDG

Zarejestruj działalność gospodarczą

W prosty sposób utwórz wniosek do CEIDG. Możesz go wysłać elektronicznie lub podpisać w urzędzie

ZAREJESTRUJ FIRMĘ

Zmień dane w CEIDG

Zmień dane firmy, zawieś, wznów lub zamknij działalność gospodarczą

ZMIEŃ DANE W CEIDG

Wyszukiwarka CEIDG

Sprawdź dane firmy, pobierz zaświadczenie

ZNAJDŹ PRZEDSIĘBIORCĘ

Informacje dla przedsiębiorców

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerzy projektu: Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: "Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu "Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.