Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Strona główna

Strona główna

Uwaga!

 • 27.11.2023 r. od godz. 17:00 – 28.11.2023 r. do godz. 06:45
 • 28.11.2023 r. od godz. 17:00 – 29.11.2023 r. do godz. 02:45
 • planowane są prace serwisowe. Korzystanie z usług CEIDG i Konta Przedsiębiorcy będzie niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy.

  Usługi CEIDG

  Zarejestruj działalność gospodarczą

  W prosty sposób utwórz wniosek do CEIDG. Możesz go wysłać elektronicznie lub podpisać w urzędzie

  ZAREJESTRUJ FIRMĘ

  Zmień dane w CEIDG

  Zmień dane firmy, zawieś, wznów lub zamknij działalność gospodarczą

  ZMIEŃ DANE W CEIDG

  Wyszukiwarka firm

  Sprawdź dane firmy, pobierz zaświadczenie

  ZNAJDŹ PRZEDSIĘBIORCĘ

  Informacje dla przedsiębiorców

  Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerzy projektu: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: "Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu "Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

  Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.