Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Urząd online działa

W czasie pandemii Covid-19 urzędy, które obsługują firmy muszą działać tak, aby zagwarantować bezpieczeństwo obywateli. Biznes.gov.pl to miejsce, które zapewnia przedsiębiorcom możliwość załatwiania spraw urzędowych przez internet.

Dzięki realizacji spraw online przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze, a co najważniejsze w obecnej sytuacji pandemii – nie musi wychodzić z domu.

Przedsiębiorca korzystając z usług online ma również gwarancję, że wszystkie czynności zostaną skutecznie zrealizowane. O otrzymaniu odpowiedzi z urzędu zostanie bowiem zawiadomiony mailowo lub SMSem.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pomogą konsultanci z Centrum Pomocy Przedsiębiorcy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i przeprowadzą krok po kroku przez usługi online. W przypadku skomplikowanych pytań, nad każdym pochylą się eksperci - skontaktuj się z nimi.

Te i wiele innych spraw załatwisz online

  Podatki

  Usługi dotyczące prowadzenia firmy

  Wsparcie ZUS

  Jeżeli szukasz innych usług, które można zrealizować online, sprawdź w zakładce Usługi online. Jeśli nie znajdziesz tam formularza do załatwienia twojej sprawy, skorzystaj z tzw. pisma ogólnego. Sprawdż, jak wysłać pismo ogólne.

  Jeżeli poszukujesz wiarygodnych informacji, zachęcamy do lektury Biznes.gov.pl. Treści publikowane na portalu tworzone są przez praktyków i zawierają wiele przykładów, co ułatwia ich zrozumienie, a co za tym idzie realizację usług online, bez potrzeby osobistej wizyty w urzędach.

  Pamiętaj, że dzięki realizacji swoich spraw online, oszczędzasz czas i pieniądze, a przede wszystkim zdrowie! 

  #ZOSTANWDOMU

  Czy ta strona była przydatna?