Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Co znajdziesz na portalu Biznes.gov.pl

Prowadzisz biznes i interesuje Cię temat inwestycji w Polsce? Portal Biznes.gov.pl jest dla Ciebie.

Biznes.gov.pl pozwala na szybsze załatwianie spraw urzędowych. W serwisie znajdziesz 1050 opisów usług, 310 usług online i 159 interaktywnych poradników. W jednym miejscu zebraliśmy aktualne informacje potrzebne do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej i wzory dokumentów niezbędnych do załatwienia spraw urzędowych. W nietypowych przypadkach pomoże Ci Centrum Pomocy, czyli nowoczesna forma obsługi klienta za pomocą m.in. infolinii, czatu, wideo oraz - jeśli potrzebujesz - tłumacza języka migowego. Serwis Biznes.gov.pl odpowiada na potrzeby osób z niepełnosprawnościami i jest przystosowany do wyświetlania na różnych typach urządzeń. Zapraszamy do korzystania z portalu.

 

                                                                        ***

 

Biznes.gov.pl to serwis dla tych, którzy chcą prowadzić firmę w Polsce i Unii Europejskiej. Na portalu znajdują się informacje o możliwościach inwestowania w naszym kraju, jak również o eksporcie i handlu zagranicznym.

Zachęcamy do skorzystania z Głosu Przedsiębiorców, gdzie każdy ma możliwość zgłaszania swoich sugestii dotyczących prowadzenia firmy.

Biznes.gov.pl jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami, m.in. przez możliwość skorzystania z tłumacza polskiego języka migowego i spełnione standardy WCAG 2.0.