Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Głos przedsiębiorcy

likwidacja NFZ w obecnej postaci

2018-11-13 10:35:09 Pomysł został odrzucony.
1
Głosów za: 1 Głosów przeciw: 0

usprawni TEN POMYSL prace calej sluzby zdrowia. Przeksztalcacie Oddzialy Wojewodzkie NFZ na kasy chorych. Dzialaja jako spolki akcyjne. Moga dzialac w calej Polsce i konkurowac ze sobą. Gdy okrzepna po 2-3 latach wprowadzacie je na gielde. Panstwo pozywa sie wszystkich akcji. Wpuszczacie konkurencje z zagranicy. Panstwo pelni tylko silne funkcje kontrolne dot. pieniedzy. I macie z glowy pacjentow i problemy ze strajkami placowymi. Przychodnie moga sie zaczac rozwijac bo pojawi sie konkurencja. Zniknie korupcja i ustawki podczas konkursow- system kontraktowania nie jest systemem kapitalistycznym tylko komunistycznym i prowadzi wylacznie do lapowkarstwa i kumoterstwa. My przychodnie prywatne czekamy na cos takiego bardzo. Obecnie wiele przychodni stoi na granicy bankructwa lub juz sa bankrutami (tak jak np moja chociaz jest jedyna w gminie i powinna byc jak ELDORADO).

Dziękujemy za zgłoszenie pomysłu za pośrednictwem Głosu Przedsiębiorcy. Analiza pomysłu wskazuje, że nie będziemy mogli go wdrożyć. Zależy nam na pomysłach, które zawierają konkretne propozycje zmian w prawie, dotyczą prowadzenia działalności gospodarczej, koszty wprowadzenia ich w życie nie przewyższają aktualnych możliwości państwa i jest realna możliwość realizacji pomysłu w obecnych warunkach. Zachęcamy do dalszego korzystania z Głosu Przedsiębiorcy i zgłaszania kolejnych pomysłów, a także oceniania i komentowania pozostałych propozycji.

Komentarze

Autor: jaroslaw / Dodany: 2018-07-26 15:51:05

DOBRY POMYSL


Autor: jaroslaw / Dodany: 2018-07-27 09:48:08

dodatkowo do tego systemu by sie wlaczyly duze banki i PZU. Spowodowaloby to piekny ruch w interesie. W NORMALNYCH KRAJACH ZDROWIE TO WAZNA DZIEDZINA TWORZENIA DOCHODOW.


Autor: jaroslaw / Dodany: 2018-07-27 09:45:42

dodatkowo moge dodac ze to jedynie zarys- ten pomysl moze byc podstawa do powaznych prac i analiz nad nowym systemem- niestety nie spodziwam sie rezultatow poniewaz TO ZE RYNEK ZOSTAL JUZ PODZIELONY POMIEDZY WIELU SWIADCZENIODAWCOW I OGOLNY BALAGAN JEST SWIETNA POZYWKA DO SZEMRANYCH INTERESOW.