Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Głos przedsiębiorcy

OBO - interakcja z użytkownikiem przez SMS (powiadomienie o terminie przeglądu)

2018-11-13 10:06:22 Pomysł został odrzucony.
0
Głosów za: 0 Głosów przeciw: 0

Objazdowe Badanie Opryskiwaczy, wprowadzić elektroniczne przypominanie SMS o kolejnych przeglądach sprzętu do stosowania środków ochrony roślin, wykorzystując „Zintegrowany System Informatyczny Ochrony Roślin i Nasiennictwa”, z którego korzysta około dwa tysiące użytkowników.

Dziękujemy za zgłoszenie pomysłu za pośrednictwem Głosu Przedsiębiorcy. Analiza pomysłu wskazuje, że nie będziemy mogli go wdrożyć. Zależy nam na pomysłach, które zawierają konkretne propozycje zmian w prawie, dotyczą prowadzenia działalności gospodarczej, koszty wprowadzenia ich w życie nie przewyższają aktualnych możliwości państwa i jest realna możliwość realizacji pomysłu w obecnych warunkach. Zachęcamy do dalszego korzystania z Głosu Przedsiębiorcy i zgłaszania kolejnych pomysłów, a także oceniania i komentowania pozostałych propozycji.

Komentarze

Autor: Hubert / Dodany: 2016-10-10 04:43:15

Firma Rodan Systems podpisała z Głównym Inspektoratem Ochrony Roślin i Nasiennictwa umowę na „Świadczenie usług konserwacji oraz modernizacji Zintegrowanego Systemu Informatycznego Ochrony Roślin i Nasiennictwa”. Wartość usług realizowanych w ramach kontraktu, obowiązującego do końca 2016 roku, nie przekroczy 3 200 000 PLN netto. Modernizowany system przetwarza dane pochodzące z wszystkich jednostek podległych Głównemu Inspektoratowi na terenie całego kraju, w tym również zlokalizowanych na przejściach granicznych. Za pośrednictwem przeglądarek internetowych korzysta z niego około dwóch tysięcy użytkowników odpowiedzialnych za prowadzenie kontroli zdrowotności roślin uprawianych w Polsce, a także importowanych, eksportowanych i przewożonych przez nasz kraj. Proponuję, aby z niego mogło korzystać również około 400 diagnostów potwierdzających sprawność techniczną sprzętu do stosowania środków ochrony roślin.