Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Głos przedsiębiorcy

SP zoo

2018-11-13 10:32:10 Pomysł został odrzucony.
2
Głosów za: 3 Głosów przeciw: 1

Znaczące podwyższenie wysokości kapitału zakładowego do zakładanych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a jeżeli jest to nie możliwe to zwiększenie odpowiedzialności dla właścicieli takich spółek, ktore w tej chwili zakladane są na potęge z kapitałem 5000pln, a oszukują ludzi bezkarnie na miliony złotych, przez co firmy bankrutują i tracą na tym wszyscy. działam w Spedycji - powstaja firmy sp zoo z kapitalem 5000, ktore momentami dziennie potrafią sprzedać ładunków za 50-100tysiecy złotych.

Dziękujemy za zgłoszenie pomysłu za pośrednictwem Głosu Przedsiębiorcy. Analiza pomysłu wskazuje, że nie będziemy mogli go wdrożyć. Zależy nam na pomysłach, które zawierają konkretne propozycje zmian w prawie, dotyczą prowadzenia działalności gospodarczej, koszty wprowadzenia ich w życie nie przewyższają aktualnych możliwości państwa i jest realna możliwość realizacji pomysłu w obecnych warunkach. Zachęcamy do dalszego korzystania z Głosu Przedsiębiorcy i zgłaszania kolejnych pomysłów, a także oceniania i komentowania pozostałych propozycji.

Komentarze

Autor: Waldemar / Dodany: 2019-10-03 17:18:55

Obecnie sp. z oo można między innymi założyć na szprychy od roweru, bo Sąd Rejestrowy nie ma prawa i obowiązku badać wartości jak i rzetelności wniesionych wkładów