Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Biznes Podcast, czyli jak prowadzić firmę online

Jak założyć i prowadzić firmę online? Gdzie zdobywać wiarygodne informacje i w jaki sposób szybko i łatwo załatwiać sprawy biznesowe online? Na te i inne pytania odpowiemy w cyklu "Biznes Podcast, czyli jak prowadzić firmę online". Zapraszamy!

Szukaj nas na platformach podcastowych

Poniżej zamieściliśmy cykl materiałów audio, w których poruszamy najważniejsze kwestie dla przedsiębiorców i tych, którzy chcą spróbować swoich sił w biznesie. To rozmowy o aktualnych wyzwaniach dla firm, kluczowych zmianach w prawie i tematach, o które często pytają przedsiębiorcy.

Lista podcastów:

9. Jak zatrudnić obywatela Ukrainy?

transkrypcja_9.docDOC

8. Konto przedsiębiorcy, czyli urząd online

transkrypcja_8.docDOC

7. Działalność nierejestrowa coraz popularniejsza wśród Polaków

transkrypcja_7.docDOC

6. Biznes bez granic, czyli o zakładaniu firmy za granicą

transkrypcja_6.docDOC

5. Jak się przygotować do prowadzenia firmy, czyli o finansowaniu biznesu

transkrypcja_5.docDOC

4. Pełnomocnik - trzecia ręka w prowadzeniu biznesu

transkrypcja_4.docxDOCX

3. Otwarte dane, czyli prosta droga do wiedzy i... oszczędności

Transkrypcja_3.docxDOCX

2. Zakładanie firmy, czyli własny biznes w paru kliknięciach

transkrypcja_2.docxDOCX

1. Biznes online podczas pandemii - szansa czy ryzyko

transkrypcja_1.docxDOCX

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerzy projektu: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: "Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu "Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.