Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Jak odszukać i pobrać dokument z konta w serwisie Biznes.gov.pl

Sprawdź jak odszukać i pobrać zaświadczenie lub inny dokument przesłany na twoje konto na Biznes.gov.pl, które dostaniesz w odpowiedzi na wysłany przez ciebie wniosek lub wnioski.

Zobacz jak to zrobić krok po kroku, na przykładzie Zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzające stan zaległości (ZAS-W).

  1. Zaloguj się na swoje konto w serwisie Biznes.gov.pl - wejdź w zakładkę Konto Przedsiębiorcy

Zakładka konto przedsiębiorcy

  1. Z menu po prawej stronie wybierz Moje sprawy

Moje sprawy w menu na Koncie przedsiębiorcy

  1. Odszukaj sprawę, w której złożyłeś wniosek o wydanie zaświadczenia i kliknij w nią (tytuł sprawy jest linkiem, który prowadzi do szczegółowych informacji).
  2. Otworzy się okno z linkami do wszystkich dokumentów związanych z tą sprawą:
  • Zaświadczenie ZAS-W
  • UPD – potwierdzenie dostarczenia
  • Odpowiedź z urzędu – pismo przewodnie
  • UPP – potwierdzenie wysłania
  • Wniosek wysłany do urzędu

Aby pobrać Zaświadczenie kliknij w miejscu widocznym poniżej lub w niebieską ikonę PDF i pobierz plik zaświadczenia na dysk swoje go komputera.

Jak pobrać zaświadczenie

  1. Jeśli chcesz również pobrać UPD (potwierdzenie dostarczenia) oraz urzędowe pismo przewodnie do zaświadczenia, kliknij na liście dołączonych dokumentów w wybrany z nich, następnie kliknij przycisk POBIERZ PDF. Dokumenty zostaną zapisane na dysku twojego komputera.

Jak pobrać zaświadczenie w formacie PDF

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerzy projektu: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: "Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu "Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.