Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

Centrum pomocy

Infolinia 801 055 088 lub 22 765 67 32

Infolinia jest czynna w dni robocze od 7:00 do 17:00 z wyłączeniem świąt. Możesz też skorzystać z połączenia typu Live Chat tj. rozmowy tekstowej z naszym konsultantem.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ważnymi dla twojej firmy, śledź nas na Facebooku, LinkedIn i YouTube.

Na stronie Jak korzystać z portalu znajdziesz informacje o tym, jak i co możesz załatwić na Biznes.gov.pl. Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Odpowiedź dostaniesz w ciągu 7 dni kalendarzowych.

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerzy projektu: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: "Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu "Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.