Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

CEIDG dla przedsiębiorców

Na tej stronie znajdziesz porady i informacje oraz pobierzesz aktualne formularze i instrukcje. Pamiętaj, że wysłanie wniosku do CEIDG jest bezpłatne.

Wyślij wniosek elektroniczny do CEIDG

To naprawdę proste! Załatwiaj sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu. Odpowiedz na pytania a wniosek CEIDG-1 zostanie utworzony automatycznie. Dowiedz się jak zarejestrować firmę w CEIDG na Biznes.gov.pl

Zarejestruj działalność gospodarczą

Możesz utworzyć wniosek i sprawdzić go w urzędzie przed wysłaniem lub podpisać i wysłać przez internet.

ZAREJESTRUJ FIRMĘ

Zmień dane firmy

Zmień dane firmy w CEIDG, zawieś, wznów lub zamknij działalność gospodarczą.

ZMIEŃ DANE W CEIDG

Pomoc dla składających wniosek CEIDG w urzędzie

Pliki do pobrania

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerzy projektu: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: "Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu "Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.